58 718 92 53
Pn-Pt 08:00-17:00

Kim jesteśmy?

Bezpieczny.pl Sp. z o.o. to agent ubezpieczeniowy uprawniony do obsługi, zawierania umów ubezpieczenia a także przyjmowania zgłoszeń/roszczeń, odpowiedzialny za funkcjonowanie i obsługę dwóch portali:

  1. www.bezpieczni.pl - platforma transakcyjno - informacyjna dedykowana do sprzedaży umów ubezpieczenia z oferty Generali TU S.A. oraz Generali Życie TU S.A. Bezpieczny.pl jest dystrybutorem produktów ubezpieczeniowych dostępnych na portalu bezpieczni.pl, przy powstaniu i kreowaniu których aktywnie współuczestniczył.
  2. www.bezpieczny.pl - platforma transakcyjno - informacyjna dedykowana do sprzedaży umów ubezpieczenia z oferty AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. i AXA Życie TU S.A. Bezpieczny.pl jest dystrybutorem produktów ubezpieczeniowych dostępnych na portalu bezpieczny.pl, przy powstaniu i kreowaniu których aktywnie współuczestniczył.

Oba portale, choć dedykowane różnym produktom i opcjom ubezpieczenia, łączy zasadnicza cecha wspólna. Jest to przestrzeń, gdzie przy zachowaniu najwyższych standardów i norm jakości dajemy Klientowi możliwość wyboru i zakupu ubezpieczenia skrojonego na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Co to oznacza? Klient przez 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu ma stały dostęp do informacji zarówno o dostępnej ofercie, jak również podgląd do zawartej umowy ubezpieczenia. Co także bardzo istotne - każda polisa ma przypisanego Opiekuna - osoby uprawnionej, działającej w imieniu Bezpieczny.pl i na rzecz danego Towarzystwa Ubezpieczeniowego, zgodnie z udzielonym pełnomocnictwem.

Również Opiekunowie Bezpieczny.pl aktywnie korzystają z funkcjonalności obu portali, które stanowią ich drugie, bezkosztowe, wirtualne biuro. Dla Opiekunów Bezpieczny.pl udostępnione zostały na portalach materiały edukacyjne i szkoleniowe, by stale mogli podnosić jakość swoich usług, ponadto portale to także portal rozliczeniowy, co znacznie ułatwia współpracę z Opiekunami na płaszczyźnie administracyjnej.

Bezpieczni.pl i Bezpieczny.pl to portale transakcyjno-obsługowo-informacyjne skierowane dla nowoczesnych i świadomych Klientów, dla których najważniejsza jest wysoka jakość oferowanych im produktów i usług. Korzystanie z portali pozwala Klientowi na pełną samodzielność i decyzyjność. Jednak możliwość kontaktu z dedykowanym Opiekunem polisy to wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa i gwarancja, że podjęta decyzja w wyborze ubezpieczenia nie będzie kwestią przypadku.

Bezpieczni.pl i Bezpieczny.pl jako portal transakcyjny

Zawarcie umowy ubezpieczenia - np. ubezpieczenie NNW dla dzieci lub ubezpieczenie podróżne trwa kilka minut. Wszystkie transakcje są szyfrowane co daje gwarancję bezpieczeństwa korzystania z zakupów on-line.

Bezpieczni.pl i Bezpieczny.pl jako portal obsługowy

Transparentne, intuicyjne funkcjonalności portali to nowoczesny sposób zakupu, ale także możliwość podglądu wybranej umowy ubezpieczenia lub precyzyjne wskazówki, w jaki sposób zgłosić szkodę lub roszczenie. Wszystko o Twoim ubezpieczeniu dostępne w jednym miejscu.

Bezpieczni.pl i Bezpieczny.pl jako portal informacyjny

Wszystkie informacje dotyczące oferowanych przez Bezpieczny.pl produktów a przede wszystkim stały dostęp do warunków ubezpieczenia i pozostałych dokumentów regulujących funkcjonalności strony.

Bezpieczny.pl

Andrzej Adamczyk
Prezes Zarządu

Przedsiębiorca. Od 19 lat ściśle związany z rynkiem ubezpieczeniowym oraz finansowym. Absolwent Wydziału Ekonomicznego oraz obecnego Instytutu Geografii Uniwersytetu Gdańskiego. Praktyk, uczestnik wielu szkoleń z zakresu działalności ubezpieczeniowej.

Jego dominującą cechą jest pragmatyczne podejście do biznesu, a główny przedmiot jego zainteresowania stanowi ekonomia behawioralna oraz systemy logistyczne dające zdolność przedsiębiorstwu do zaspokajania potrzeb Klientów pod względem czasu, niezawodności, komunikacji i wygody.

Andrzej jest żonaty, ma dwóch synów. W każdej wolnej chwili podróżuje. Jego ulubiony cytat jako przedsiębiorcy należy do Henrego Forda i brzmi: "Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."


Bezpieczny.pl

Krzysztof Łabiak
Wiceprezes Zarządu

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku informatyki stosowanej oraz magister Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku informatyki i ekonometrii.

Karierę zawodową rozpoczynał od pracy informatyka w Poczcie Polskiej. Od kilku lat związany jest z Centrum Logistyki Finansowej.

Jest twórcą wielu systemów informatycznych służących do obsługi Klientów, zarządzania portfelami agentów ubezpieczeniowych oraz partnerów zewnętrznych, którymi są największe Towarzystwa Ubezpieczeniowe w Polsce. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę informatyczną oraz ubezpieczeniową, co umożliwia mu dążenie do lepszego zrozumienia współczesnego zapotrzebowania na rynku. W Bezpieczny.pl odpowiada za informatyczny proces obsługi.

Krzysztof jest żonaty. Jego pasją jest majsterkowanie oraz sporty outdoorowe.


Bezpieczny.pl

Paweł Meyer
Członek Zarządu

Absolwent Politechniki Szczecińskiej na Wydziale Informatyki. Magister ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim, aktualnie doktorant.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobył dzięki wieloletniej pracy związanej z systemami informatycznymi w Lufthansa Systems, natomiast od wielu lat związany jest z branżą finansową.

Jest autorem książki na temat skutecznej sprzedaży w Internecie i od wielu lat zajmuje się promocją oraz sprzedażą towarów i usług w sieci.

Jego głównym zadaniem w Bezpieczny.pl jest szeroko rozumiany e-commerce, przede wszystkim promowanie portalu oraz nawiązywanie relacji z Partnerami i Klientami.

W życiu prywatnym jest mężem oraz ojcem dwójki dzieci. W wolnych chwilach uprawia sport i startuje w maratonach.

bezpieczni.pl
kontakt zgłoś szkodę